5 bestsellerów sierpnia!
5 bestsellerów sierpnia!

Przedstawiamy 5 najlepiej sprzedających się produktów sierpnia – hity, które zdobyły uznanie naszych klientów i podbijają ich serca!

Spis treści:

1. Elektryczny korkociąg do wina

2. Inteligentne Hula Hop z obciążeniem

3. Czujnik gazu i tlenku węgla

4. Ociekacz na sztućce

5. Otwieracz do słoików

 

 

 

1. Elektryczny korkociąg do wina

Elektryczny korkociąg pozwoli otworzyć wino bez większego wysiłku. Otwieranie wina elektrycznym korkociągiem pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ otwarcie butelki ulubionego wina zajmuje raptem 7 sekund. Elegancki otwieracz jest niezwykle wygodny w obsłudze oraz praktyczny. Urządzenie posiada elegancki oraz nowoczesny design, a więc spokojnie dopasuje się do Twojego wnętrza kuchni, salonu oraz barku. Używanie elektrycznego korkociągu pozwala uniknąć plam po winie zarówno na obrusie jak i na ubraniach. Jednym pełnym ładowaniem można otworzyć maksymalnie 80 butelek wina. Elektryczny korkociąg jest bezprzewodowy, zasilany na 4 baterie AA 1.5 V.

 

 

2. Inteligentne Hula Hop z obciążeniem

Hula Hop, wyposażone zostało w specjalny obciążnik, dzięki któremu nie musisz nadmiernie wysilać się podczas ćwiczeń. Zamontowane hula-hop cały czas się obraca, bez ryzyka, że spadnie. Wbudowany wyświetlacz poinformuje nas o liczbie wykonanych obrotów. Łatwy montaż i sposób użycia nie przysporzy nam problemów z użytkowaniem. Po założeniu podkładka powinna przylegać do brzucha, a obręcz dostosowana do ciała.

 

 

3. Czujnik gazu i tlenku węgla

Urządzenie zbudowane jest z detektora, który monitoruje zawartość trujących substancji 24 h przez 7 dni w tygodniu.

Nowoczesny, zaawansowany technologicznie czujnik tlenku węgla i gazu.

Wysoka czułość dzięki nowoczesnemu sensorowi elektrotechnicznemu.

Panel LCD wyświetla poziom gazu/ tlenku węgla.

Przekroczenie poziomu tlenku węgla/ gazu sygnalizuje za pomocą diody LED oraz komendy głosowej.

Alarm wyłączamy za pomocą przycisku "Push to test".  Pozwala on również na sprawdzenie prawidłowości działania czujnika.

 

 

4. Ociekacz na sztućce

Ociekacz na sztućce do zlewu jest to idealne rozwiązanie jeżeli wokół zlewu nie ma za wiele miejsca. Ociekacz pozwala schludnie zorganizować akcesoria kuchenne. Posiada trzy różnej wielkość przegródki, w których wyschną wszystkie sztućce po zmywaniu. Ociekacz na sztućce pozwoli zachować porządek w każdej kuchni. Transparentna podstawka ociekacza pozwoli na kontrolę poziomu nagromadzonej wody i jej szybkie wylanie dzięki wbudowanemu lejkowi. Cały pojemnik można z łatwością rozłożyć do mycia.  

 

 

5. Otwieracz do słoików

  • Praktyczny, łatwy w obsłudze otwieracz do słoików.
  • Wykonany z wysokiej jakości materiału, trwały w użyciu, antykorozyjny.
  • Mały, co pozwalana na łatwe przechowywanie.
  • Posiada wygodny uchwyt, idealny dla dzieci oraz osób starszych. Można otworzyć słoik bez ranienia dłoni oraz bez użycia zbyt dużej siły.
  • Otwieracz posiada zęby na zacisk, które szczelnie chwycą nakrętkę i utrzyma ją przez cały czas, kiedy są skręcane. Łatwo otwiera większość słoików
Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium