Dodatkowe akcesoria do fotografii
Dodatkowe akcesoria do fotografii

Zakup samego aparatu fotograficznego to nie wszystko, warto zainwestować także w dodatkowe akcesoria do aparatu fotograficznego. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy kilka dodatków, które rewelacyjnie przydadzą się w codziennej pracy fotografa.

Spis treści:

1. Skórzane szelki fotograficzne

2. Statyw z lampą pierścieniową LED

3. Gruszka do czyszczenia optyki

 

 

 

1. Skórzane szelki fotograficzne

Szelki fotograficzne dedykowane dla profesjonalistów spędzających wiele czasu na sesjach zdjęciowych. Szerokie pasy skórzane idealnie przenoszą ciężar noszonego sprzętu fotograficznego. Szelki wyglądają elegancko oraz pasują do każdej stylizacji.

 

 

2. Statyw z lampą pierścieniową LED

Statyw z lampą pierścieniową LED ma bardzo szerokie zastosowanie - jest idealny do robienia zdjęć porterowych, zdjęć produktów oraz do makrofotografii. Statyw wraz z lampą daje idealne białe światło, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również podczas robienia makijażu. Statyw z lampą pierścieniową LED znajdzie swoje zastosowanie w salonie kosmetycznym podczas wykonywania różnych zabiegów kosmetycznych oraz przy zrobieniu pamiątkowego zdjęcia wykonanego na klientce makijażu. Używając statywu z lampą, możesz nagrywać profesjonalnie vlogi o różnej tematyce oraz filmiki na Youtube. Wysokiej jakości światło rozchodzi się równomiernie po obiekcie, zachowując lekki i przyjemny cień obiektu. Lampę można błyskawicznie zdemontować oraz przenieść w dowolne inne miejsce.

 

 

3. Gruszka do czyszczenia optyki

Gruszka służy do usuwania luźnych zanieczyszczeń z delikatnych przedmiotów. Dysza wypuszcza silny nadmuch oraz dużą ilość wydmuchiwanego powietrza. Urządzenie służy do oczyszczenia delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowań.

Sylikonowa gruszka świetnie nada się do czyszczenia matrycy i wnętrza aparatu.

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium