Najlepsze zabawki dla psów- sprawdź czy je masz!
Najlepsze zabawki dla psów- sprawdź czy je masz!

5 Najlepszych zabawek dla psa

 

W dzisiejszym wpisie odpowiadamy na pytanie, jak sprawić radość naszemu czworonożnemu przyjacielowi i jakie zabawki kupić, aby zarówno pies, jak i również właściciel byli zadowoleni z zakupów.

 

 

Spis treści

  1. Latający dysk frisbee
  2. Gumowa piłka dla psa
  3. Legowisko
  4. Smycz do biegania
  5. Szczotka dla psa

 

 

1. Latający dysk frisbee

Sprawdzi się idealnie dla psów pełnych energii, którym ciągle brakuje ruchu. Jeśli twój pupil wykazuje się wzmożoną energią, to jest to zabawka idealna dla niego! Oprócz zapewnienia zabawy, dysk nauczy psa refleksu, wytrzymałości oraz zwinności. Dzięki wykorzystaniu dysku możemy ćwiczyć aportowanie, jak i również inne, bardziej zaawansowane sztuczki. Świetna zabawka dla ludzi chcących zwiększyć więź z psem.

 

2. Gumowa piłka dla psa

Piłka sprawi wiele radości naszemu pupilowi, dzięki piszczeniu w trakcie gniecenia, piłka przykuję uwagę psa i zapewni wiele zabawy. Sprawdzi się idealnie jako zabawka do domu oraz do aportowania dla mniejszych psów, dla których frisbee będzie zbyt duże.

 

3. Legowisko

Każdy pies powinien mieć swoje "łóżko". Pies potrzebuje swojego własnego miejsca, dzięki czemu będzie miał zapewnione poczucie bezpieczeństwa i spokoju a co za tym idzie- będzie grzeczniejszy i bardziej posłuszny. Należy pamiętać, aby legowisko było psim azylem- nie należy psa niepokoić i karcić na jego posłaniu.

 

4. Smycz do biegania

Jeśli marzyło ci się wspólne bieganie z psem, to ta smycz jest właśnie dla ciebie. Smycz z pasem biodrowym sprawdzi się idealnie podczas spacerów, jak i biegów. Dzięki mocowaniu smyczy do pasa, mamy obie ręce wolne, a linka jest zaprojektowana z rozciągliwego materiału, dlatego nie będziemy odczuwać szarpania kiedy pies będzie gnał do przodu. Ponadto pas posiada saszetkę biodrową, dzięki której będziemy mieli najpotrzebniejsze rzeczy na wyciągnięcie ręki w bezpiecznym miejscu pod zamkiem.

 

5. Szczotka dla psa

Linienie psów to odwieczny problem okresu przejściowego między zimą a latem. Psy tracąc sierść, gubią ją w całym domu. Często nasze meble są całe pokryte w sierści naszego pupila. Takiej sytuacji może zaradzić szczotka dla psa. Dzięki metalowemu grzebieniu proces pielęgnacji sierści trwa znacznie krócej i łatwiej. Dodatkowo dzięki tej szczotce pielęgnacja włosia dla psa jest przyjemna i odprężająca.

 

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium