Noworoczne bestsellery!
Noworoczne bestsellery!

Nowy Rok sprzyja zmianom zarówno tym wewnętrznym, jak i zewnętrznym. To idealny czas, aby zaopatrzyć się w produkty, których jeszcze nie mamy w swoim domu! Artykuły praktyczne oraz takie, które sprawiają nam przyjemność. Postanowiliśmy podsumować listę naszych noworocznych bestsellerów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszym artykułem!

Spis treści:

1. Czujnik gazu i tlenku węgla

2. Wosk twardy w granulkach do depilacji

3. Ociekacz na sztućce do zlewu

4. Lampa bakteriobójcza UV ozon

5. Elektryczny korkociąg do wina

 

 

 

1. Czujnik gazu i tlenku węgla

Urządzenie zbudowane jest z detektora, który monitoruje zawartość trujących substancji 24 h przez 7 dni w tygodniu. Nowoczesny, zaawansowany technologicznie czujnik tlenku węgla i gazu. Wysoka czułość dzięki nowoczesnemu sensorowi elektrotechnicznemu. Panel LCD wyświetla poziom gazu/ tlenku węgla. Przekroczenie poziomu tlenku węgla/ gazu sygnalizuje za pomocą diody LED oraz komendy głosowej. Alarm wyłączamy za pomocą przycisku "Push to test".  Pozwala on również na sprawdzenie prawidłowości działania czujnika.

 

 

2. Wosk twardy w granulkach do depilacji

Wosk ma wyjątkowe właściwości:

  • Niższą temperaturę topnienia 40-45°C
  • Gwarantuje całkowite pokrycie depilowanego obszaru
  •  Pokrywa wszystkie nawet najmniejsze włoski, co pozwala na ich usunięcie za pierwszym razem
  • Wosk jest o 38% bardziej ekonomiczny w użyciu
  • Szybszy czas zabiegu
  • Brak podrażnień i zaczerwienieni po depilacji
  • Włoski usuwane z korzeniem, nie pozostawia połamanych włosków

 

 

3. Ociekacz na sztućce do zlewu

Ociekacz na sztućce do zlewu jest to idealne rozwiązanie, jeżeli wokół zlewu nie ma za wiele miejsca. Ociekacz pozwala schludnie zorganizować akcesoria kuchenne. Posiada trzy różnej wielkość przegródki, w których wyschną wszystkie sztućce po zmywaniu. Ociekacz na sztućce pozwoli zachować porządek w każdej kuchni. Transparentna podstawka ociekacza pozwoli na kontrolę poziomu nagromadzonej wody i jej szybkie wylanie dzięki wbudowanemu lejkowi. Cały pojemnik można z łatwością rozłożyć do mycia.  

 

 

4. Lampa bakteriobójcza UV ozon

Lampa bakteriobójcza UV to urządzenie dla osób, które pragną zadbać o czystość i sterylność pomieszczenia, w którym przebywają. Lampa jest w stanie niszczyć wirusy, bakterię, pleśnie z powietrza oraz przedmiotów, zapachy, a także sterylizować cząsteczki pyłki oraz roztocza. Można ją stosować do dezynfekcji toalet, ubrań, telefonów, samochodów itp. Lampa do dezynfekcji znajdzie zastosowanie w szczególności w domach, laboratoriach, aptekach, gabinetach kosmetycznych, w gabinetach medycznych, w przychodniach, w przemyśle spożywczym, oraz farmaceutycznym.

 

 

5. Elektryczny korkociąg do wina

Elektryczny korkociąg pozwoli otworzyć wino bez większego wysiłku. Otwieranie wina elektrycznym korkociągiem pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ otwarcie butelki ulubionego wina zajmuje raptem 7 sekund. Elegancki otwieracz jest niezwykle wygodny w obsłudze oraz praktyczny. Urządzenie posiada elegancki oraz nowoczesny design, a więc spokojnie dopasuje się do Twojego wnętrza kuchni, salonu oraz barku. Używanie elektrycznego korkociągu pozwala uniknąć plam po winie zarówno na obrusie, jak i na ubraniach. Jednym pełnym ładowaniem można otworzyć maksymalnie 80 butelek wina. Elektryczny korkociąg jest bezprzewodowy, zasilany na 4 baterie AA 1.5 V.

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium