Pomoc w utrzymaniu porządku
Pomoc w utrzymaniu porządku

Sprzęt i akcesoria do sprzątania są istotnym wyposażeniem każdego domu. W naszym sklepie internetowym zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się produkty do zachowania porządku, które posłużą na lata użytkowania. Produkty te nie tylko sprzyjają zachowaniu higieny, ale również poprawiają komfort pracy. Dlatego nie czekaj i przeczytaj nasz kolejny wpis, w którym przedstawiamy kilka przydatnych akcesoriów ułatwiających sprzątanie.

 

Spis treści:

1. Automatyczny kosz na śmieci z inteligentnym czujnikiem 

2. Gąbka z dozownikiem płynu do naczyń

3. Dwustronna magnetyczna myjka do szyb

4. Ociekacz na sztućce do zlewu 

5. Suszarka do naczyń dwupoziomowa 

 

 

 

 

1. Automatyczny kosz na śmieci z inteligentnym czujnikiem

Zautomatyzowana pokrywa kosza ogranicza kontakt z bakteriami i zapewnia wysoki poziom higieny w codziennym użytkowaniu. Kosz otwiera się automatycznie, dzięki wbudowanemu czujnikowi podczerwieni reagującemu na ruch. Pokrywa otworzy się automatycznie, kiedy czujnik wykryje obiekt znajdujący się w zasięgu 30 cm od kosza. Kosz zamknie się automatycznie po wyrzuceniu odpadów. Kosz na śmieci z sensorem ruchu otwierany bezdotykowo wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Mechanizm unoszenia pokrywy posiada inteligentny, trwały system powolnego i cichego opadania. Automatyczny kosz na śmieci to praktyczne wyposażenie każdego biura, domu, salonu, sklepu i wielu innych pomieszczeń.

 

 

2. Gąbka z dozownikiem płynu do naczyń

Zmywak do naczyń z dozownikiem przyd się w każdej kuchni niezależnie od tego, czy posiadasz zmywarkę, czy nie. Posiada wyprofilowaną rączkę, która ułatwi mycie naczyń, oraz chroni paznokcie w trakcie zmywania. To bardzo skuteczny oraz wytrzymały produkt. Rączka posiada specjalny otwór zamykany na nakrętkę, do nalewania i dozowania płynu.

 

 

3. Dwustronna magnetyczna myjka do szyb

Mycie okien będzie o wiele wygodniejsze i łatwiejsze z magnetyczną myjką. Praktyczna myjka stworzona specjalnie do czyszczenia okien, szyb. Myjka posiada dwa silne magnesy, które utrzymują wszystkie części w odpowiedniej pozycji, łącząc je po obu stronach szyby. Pozwala to na czyszczenie jednocześnie na zewnątrz i wewnątrz okno. Podwójny system czyszczący eliminuje całkowicie brud z czyszczonej powierzchni. 

 

 

4. Ociekacz na sztućce do zlewu 

Ociekacz na sztućce do zlewu jest to idealne rozwiązanie, jeżeli wokół zlewu nie ma za wiele miejsca. Ociekacz pozwala schludnie zorganizować akcesoria kuchenne. Posiada trzy różnej wielkość przegródki, w których wyschną wszystkie sztućce po zmywaniu. Ociekacz na sztućce pozwoli zachować porządek w każdej kuchni. Transparentna podstawka ociekacza pozwoli na kontrolę poziomu nagromadzonej wody i jej szybkie wylanie dzięki wbudowanemu lejkowi. Cały pojemnik można z łatwością rozłożyć do mycia.  

 

 

5. Suszarka do naczyń dwupoziomowa 

Nadstawka, organizer, ociekacz w jednym, który pozwoli zachować porządek w małej kuchni. Zyskaj dodatkowe miejsce na akcesoria kuchenne. Nóżki zostały wyposażone w przyssawkę, dzięki którym organizer nie będzie się przesuwał. Dużą pojemność zapewniają półki na talerzyki, noże kuchenne, deski do krojenia i akcesoria do zmywania. Specjalna konstrukcja jest w stanie utrzymać bardzo duże obciążenie, bez ryzyka przewrócenia się. Nadstawka nad zlew została wykonana ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jej długotrwałość.

 

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium