Posprzątaj swój samochód!
Posprzątaj swój samochód!

Warto od czasu do czasu zabrać się za gruntowne posprzątanie swojego samochodu. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kilka przydatnych i niezawodnych narzędzi, które z pewnością przyczynią się do odnowienia wyglądu Twojego pojazdu. 

Spis treści:

1. Butelka z atomizerem

2. Rękawica z mikrofibry do mycia samochodu

3. Szczotka do czyszczenia felg/kół

4. Szczotka do czyszczenia żaluzji/wentylacji

5. Szczotka do mycia kijem teleskopowym

 

 

 

1. Butelka z atomizerem

XIAOMI YIJIE YG-01 jest to butelka z rozpylaczem. Rozpyla wodę w formie mgły. Niezastąpione narzędzie, podczas podstawowych czynności domowych, jak i profesjonalnych prac w warsztatach, salonach kosmetycznych i innych miejscach pracy. Idealnie nadaję się do spryskiwania kwiatów oraz dezynfekcji rąk.

 

 

2. Rękawica z mikrofibry do mycia samochodu

Delikatna rękawica z miękkiej i chłonnej mikrofibry. Doskonale sprawdza się podczas mycia samochodu. Delikatna dla lakieru, luster i powierzchni szklanych. Długie frędzle dotrą do trudno dostępnych miejsc. Ściągacz nadgarstka uniemożliwia zsunięciu się rękawicy z ręki jak i zapobiegającą dostawania się nieczystości do jej środka.

 

 

3. Szczotka do czyszczenia felg/kół

 

 

Szczotka precyzyjnie umyje felgi Twojego samochodu. Dzięki długiej konstrukcji dotrze w trudno dostępne miejsca. Poręczny uchwyt z otworem umożliwiającym powieszenie.

 

 

4. Szczotka do czyszczenia żaluzji/wentylacji

Może mieć zastosowanie do czyszczenia wylotu powietrza klimatyzacji w samochodzie, deski rozdzielczej, bagażnika, klawiatury komputera itp. Wygodna w rozwiązaniu trudnych do czyszczenia miejsc. Elegancki i stylowy wygląd, odpowiedni do czyszczenia głębokich szczelin w samochodzie. Budowa szczotki pozwala na łatwe czyszczenie jej.

 

 

5. Szczotka do mycia kijem teleskopowym

Duża i wygodna szczotka do mycia z kijem teleskopowym przeznaczona może być do pracy na dużych wysokościach, do mycia samochodów, busów, plandek, itp. Włosie szczotki odporne jest na działanie środków myjących. Długość kija teleskopowego jest regulowana i oscyluje w przedziale 39 cm - 115cm. Szczotka do mycia z kijem teleskopowym posiada możliwość powieszenie jej na haczyku.

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium