Postaw na ćwiczenia w domu!
Postaw na ćwiczenia w domu!

Przebywając w domu, nie musisz tylko i wyłącznie siedzieć przed Netflixem i odpoczywać. Nasze mieszkanie lub dom to także idealne miejsce do ćwiczeń. Wbrew pozorom, domowy wysiłek fizyczny wpływa dobrze nie tyle, co na nasze ciało, ale przede wszystkim na psychikę! To szczególnie ważne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy człowiekowi nic się nie chce, a przy tym jest ciemno i zimno. Dzięki ćwiczeniom wzmocnisz swoje ciało i nie będziesz taki zaspany! W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy zaproponować kilka przydatnych urządzeń właśnie do aktywności fizycznej w przestrzeni Twoich czterech kątów. Zachęcamy do lektury!

 

Spis treści:

1. Antypoślizgowa mata do ćwiczeń

2. Zestaw gum do ćwiczeń

3. Piłka gimnastyczna

4. Profesjonalna skakanka Crossfit z elektronicznym licznikiem LCD

 

 

 

1. Zwróć uwagę na przestrzeń, gdzie ćwiczysz

Ćwicząc w domu, warto zadbać o miejsce, w którym będziemy wykonywać różne akrobacje sportowe. Przede wszystkim do solidnych ćwiczeń zwróć uwagę, jakie zakładasz buty sportowe. Podłoga w miejscu, w którym ćwiczysz, powinna być wytrzymała i odporna na uszkodzenia. W jej zabezpieczeniu pomoże antypoślizgowa mata do ćwiczeń.

Miękka i wyjątkowo komfortowa mata treningowa jest idealna do jogi, fitnessu, ćwiczeń siłowych oraz rehabilitacyjnych. Mata zwiększa Twoje bezpieczeństwo i stabilizuje Twoją pozycję podczas treningów.

 

 

 

2. Ćwiczenia siłowe do wyrzeźbienia sylwetki

Wykroki, pompki, przysiady, planki i brzuszki pozwalają na wykorzystanie własnego ciężaru w trakcie treningu. Idealny do tego okaże się zestaw 5 sztuk gum do ćwiczeń.

Mają idealne zastosowanie dla osób, które chcą wzmocnić konkretne partie ciała. Dzięki nim możemy zwiększyć wytrzymałość bez używania ciężarów. Regularne korzystanie z gum poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pozwala spalić zbędną tkankę tłuszczową.

 

 

 

3. Zadbaj o rozciąganie!

Domowe ćwiczenia nie muszą być tylko hardcorowym wysiłkiem. Warto także zadbać o odpowiednie rozciągnięcie mięśni, zwłaszcza będzie to dobre dla osób, które na co dzień mają pracę siedzącą. Odpowiednie zrehabilitowanie kręgosłupa z pewnością przyczyni się do zniwelowania bólu w tych okolicach. Piłka gimnastyczna do ćwiczeń świetnie sprawdzi się do zajęć jogi, aerobiku, fizjoterapii lub rehabilitacji.

Wykonana jest z PCV, co charakteryzuje ją wysoką wytrzymałością oraz elastycznością.

 

 

 

4. Rozruch dobry na wszystko

Trening cardio to ćwiczenia wytrzymałościowe dotleniające organizm, poprawiające pracę układu krążenia oraz kondycję organizmu. Zwiększa ilość oddechów na minutę oraz przyspiesza tętno, co sprawia, że komórki i tkanki mięśniowe są lepiej dotlenione. Profesjonalna skakanka Crossfit z elektronicznym licznikiem LCD pomaga w redukcji zbędnych kilogramów, wzmacniając przy tym dolne partie mięśni i redukując tkankę tłuszczową w biodrach oraz udach.

Produkt posiada licznik z czytelnym wyświetlaczem LCD, który na bieżąco wskazuje spalone kalorie, wyświetla czas wykonywanych ćwiczeń oraz ilość wykonywanych obrotów.

 

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium