Sprzęt do rehabilitacji
Sprzęt do rehabilitacji

Rehabilitacja jest jednym z elementów przywracania sprawności, po różnych schorzeniach, operacjach czy zwyrodnieniach wynikających z procesów starzenia. Zarówno osoby starsze, jak i młodsze, które uległy wypadkom, złamaniom kończyn czy innym dysfunkcjom, muszą wykonywać określone ćwiczenia lub nosić różnego rodzaju akcesoria odciążające określone strefy ciała. Zachęcamy do poznania produktów dostępnych w naszym sklepie, które niosą za sobą poprawę zdrowia oraz uwzględniają potrzeby, które zgłasza nasz organizm. 

Spis treści:

1. Inteligentny korektor wad postawy

2. Dysk do masażu pleców 

3. Elegancka laska inwalidzka

4. Duża poduszka ortopedyczna profilowana 

5. Inteligentny korektor postawy Xiaomi HiPee

 

 

 

1. Inteligenty korektor wad postawy

Jest to wyrób medyczny, stworzony przez specjalistę rehabilitacji leczniczej. Urządzenia tego typu mają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Uniwersalny rozmiar, dzięki regulacji dostosuje się zarówno do klatki piersiowej dorosłego, jak i dziecka. Szelki korektora postawy zostały wykonane z oddychającego materiału. Inteligentny czujnik wibruje, gdy przybierzesz zła postawę lub pochylisz się do przodu o ponad 25 °, przypominając o prawidłowej postawie.

 

 

2. Dysk do masażu pleców

Poduszka ta służy do siedzenia, rehabilitacji oraz jako dysk do ćwiczeń. Pomoże w korygowaniu wad postawy oraz wzmocni mięśnie grzbietu. Pomaga odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa w trakcie siedzenia oraz wspomaga zachowanie prawidłowej pozycji ciała. Regulując ciśnienie napompowania, możesz ustawić miękkość poduszki tak, aby była optymalna dla Ciebie i Twoich pleców. 

 

 

3. Elegancka laska inwalidzka

Laska ortopedyczna nadaje się dla wszystkich z problem poruszania się. Zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas przemieszczania.  Wykonana z wysokiej jakości aluminium. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Szeroki gumowy spód laski zapobiega poślizgnięciu się, dzięki niemu każdy krok jest stabilniejszy. Regulowana rączka da komfort użytkowania osobom starszym.

 

 

4. Duża poduszka ortopedyczna profilowana 

Poduszka profilowana idealnie podpiera głowę. Zapewnia właściwe ułożenie kręgów szyjnych podczas snu. Wykonana jest z miękkiej pianki z pamięcią kształtu, która idealnie dopasowuje się do ciała, wypełniając lukę pomiędzy ramieniem a szyją. Pianka jest wyjątkowo elastyczna i odporna na odkształcenia, a jej struktura umożliwia cyrkulacje powietrza i regulację wilgotności. Przyciśnięta do ciała, przylega do niego, nie powodując ucisku. Przystosowuje się do ciepłoty ciała.

 

 

5. Inteligentny korektor postawy Xiaomi HiPee

Inteligentny korektor postawy Xiaomi ma za zadanie zmiany postawy spowodowanej siedzącym trybem życia, ciągłym korzystaniem ze smartfonów i pracą z komputerem. Działanie korektora postawy jest niezwykle proste — użytkownik zakłada urządzenie, a gdy gadżet wykryje, że pozycja jest nieprawidłowa, zaczyna wibrować, przypominając noszącemu o konieczności zastosowania prawidłowej postawy. Z tyłu znajduje się czujnik odpowiedzialny za kontrolowanie prawidłowej postawy.

Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom oraz wadze jest praktycznie niezauważalny i nieodczuwalny. Można go nosić wygodnie do szkoły, do pracy, na siłownie, aby cieszyć się prawidłową postawą przez cały dzień. Zła postawa może powodować bóle pleców i ramion zacznij ją korygować z inteligentnym korektorem wad postawy Xiaomi.

 

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium