Sylwestrowe szaleństwo!
Sylwestrowe szaleństwo!

Za chwilę przywitamy Nowy Rok, jednak zanim to się stanie, musimy najpierw tanecznym krokiem przygotować się do sylwestra! Jedni spędzają go w łóżku przed telewizorem, inni natomiast szykują się na bal sylwestrowy lub organizują prywatne imprezy. Bez względu na to, jak spędzisz ten dzień, warto się do niego odpowiednio przygotować! Sprawdź naszą propozycję sylwestrowych akcesoriów umilających zabawę do białego rana!

Spis treści:

1. Girlanda balonowa 120 balonów

2. Dwuścienny kielich na nóżce

3. Imprezowa wieża

4. Kamienne kostki do drinków

5. Imprezowa ruletka

 

 

 

1. Girlanda balonowa 120 balonów

Dekoracje balonowe stały się nieodzownym elementem każdej imprezy. Girlandy tworzą piękne tło dla zdjęć.  

Girlanda jest do samodzielnego stworzenia. Można połączyć kilka girland w jedną większą. By stworzyć fajny efekt, można napompować kilka mniejszych balonów i porozmieszczać je na całej girlandzie.

Zestaw balonów zawiera taśmę oczkowaną do stworzenia girlandy.

 

 

2. Dwuścienny kielich na nóżce

Filiżanka dwuścienna DOBLO 480 ml nadaje się do podawania napojów zimnych i gorących. Na skutek wykorzystania dwu ścian napój wytrzyma w szklance gorący dłużej niż w normalnych filiżankach. Filiżanka jest zrobiona z przezroczystego szkła i nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.

 

 

3. Imprezowa wieża

Jeżeli szukasz czegoś, co uczyni twoją imprezę niezapomnianą – mamy coś dla ciebie. Imprezowa wieża (EN) to gra, która rozkręci każde spotkanie i zainteresuje nawet najbardziej śpiących gości. Jeżeli często urządzasz przyjęcia lub równie często na nie chodzisz – to gadżet obowiązkowy!

Gra polega na wyciąganiu z ułożonej wiedzy klocków tak, aby konstrukcja się nie rozwaliła. To nie takie proste – wystarczy jedno drgnięcie, by wieża złożona z sześćdziesięciu elementów runęła w ciągu sekundy! Kto zburzy budowlę, ten przegrywa.

Czekają was emocje większe niż podczas meczu piłki nożnej, rywalizacja i... niespodziewane zadania! Niektóre klocki kryją polecenia, które musi spełnić osoba, które je wyciąga. W wypełnianiu zadań na pewno pomogą kieliszki dołączone do zestawu, które należy wypełnić ulubionym napojem. Nie musimy chyba dodawać, że poziom trudności gry rośnie wraz z każdą kolejką...

 

 

4. Kamienne kostki do drinków

Kamienie już od czasów prehistorycznych nikomu nie kojarzą się z kuchnią. A jednak — być może z przekory — aktualnie znalazły zastosowanie w gastronomii. A mówiąc konkretniej, wykonano z nich przykuwające wzrok kostki do drinków.

Kamienne kostki do drinków mają przewagę nad tradycyjnymi kostkami z lodu, bo nie wpływają negatywnie na walory smakowe danego napoju i go nie rozcieńczają. A do tego są wielokrotnego użytku. Jedynym ich minusem jest to, że lepiej nie wrzucać ich do shakera. :)

W zestawie znajduje się aż 9 kamiennych kostek oraz elegancki woreczek do ich przechowywania. To obowiązkowy dodatek do whisky i innych napojów wymagających schłodzenia.

 

 

5. Imprezowa ruletka

Ruletka z numerami umieszczonymi na kieliszkach.

Imprezowa ruletka to pewny sposób na rozkręcenie każdej imprezy. Wystarczy napełnić 16 znajdujących się w zestawie kieliszków dowolnym napojem (najlepiej alkoholowym), zakręcić kołem i wrzucić na nie kulkę — wszystko dzieje się jak w prawdziwej ruletce, tyle że im częściej wygrywasz, tym szybciej odejdziesz od stołu.

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium