TOP 5 zabawek dla niemowląt
TOP 5 zabawek dla niemowląt

W wyprawce dla nowo narodzonego dziecka z pewnością nie powinno zabraknąć zabawek dla noworodka. Wybór odpowiednich przedmiotów może sprawić rodzicom nie lada wyzwanie. Sprawdź nasze TOP 5 produktów dla niemowląt, które mogą posłużyć im w pierwszych latach życia.

 

Spis treści:

1. Interaktywny pchacz / Edukacyjny stolik 3w1

2. Mały Odkrywca Lew Leonardo - zabawka interaktywna

3. Piłeczki sensoryczne dla niemowląt

4. Telefon zabawkowy z podobizną kota

5. Zabawka kurczak kiwaczek

 

1. Interaktywny pchacz / Edukacyjny stolik 3w1

Interaktywny chodzik/edukacyjny stolik 3w1 jest to zabawka, która pozwoli Twojemu maluchowi bawić się na różne sposoby. Wielofunkcyjna interaktywna zabawka, łączy w sobie:

  • chodzik, pchacz
  • stolik edukacyjny
  • muzyczny panel do wózka / łóżka

Interaktywny pchacz / edukacyjny stolik 3w1 jest to zabawka z wesołymi melodyjkami, kolorowymi światłami, którą maluszek zajmie się na długie chwile. Stworzona jest aby towarzyszyć dziecku w szczęśliwym dorastaniu! Polecany jest dla wszystkich maluchów, które ukończyły 9 miesiąc życia. 

 

 

2. Mały Odkrywca Lew Leonardo - zabawka interaktywna

Piękna zabawka interaktywna o postaci Małego Odkrywcy - przyjaznego lwa Leonardo o wyraźnych rysach twarzy i uroczym uśmiechu - nazwanego na cześć Leonarda Da Vinci. Mali Odkrywcy to zabawki interaktywne, które sprawdzą się zarówno do indywidualnej zabawy, jak i wspólnego spędzania czasu z rodzicami. Jest to doskonała forma edukacji, która odbywa się w sposób najbardziej naturalny dla dziecka – poprzez zabawę. W zestawie znajdziesz również 7 kart rozwojowych z zabawami (pobierz), które nie tylko pozwalają rodzicom w pełni zrozumieć wartość rozwojową poszczególnych zabaw, ale także są inspiracją do wielu kolejnych!

 

 

3. Piłeczki sensoryczne dla niemowląt

Zabawki sensoryczne wspierają rozwój zmysłów małych pociech od najmniejszych lat. Dziecko może rozwijać zmysł dotyku i wzroku.

W zestawie znajduje się 7 różnych piłeczek z różnymi wypustkami, dzięki czemu każda będzie dostarczała różnych bodźców.

Piłeczki są na tyle małe, aby dziecko mogło je złapać swoimi rączkami. Piłeczki mogą być używane jako gryzaki, ale też dzięki wypustkom można ich używać do masowania mięśni dziecka.

 

 

4.Telefon zabawkowy z podobizną kota

Telefon w przyjaznym kształcie kota sprawi, że dziecku spodoba się ta zabawka, a dodatkowe dźwięki schowane pod każdym z klawiszy sprawią radość i możliwość poczucia się jak dorosły.

Zabawka wymaga baterii AA, które nie są dołączone do zestawu.

 

 

5. Zabawka kurczak kiwaczek

Zabawka ma przyjazne kolory co przyciąga uwagę dziecka. Dodatkowo uśmiechnięta buzia kurczaka wywołuje zainteresowanie zabawką. Kurczak przechyla się na boki, ale nigdy nie przewraca.

Zabawka występuje w dwóch wariantach kolorystycznych.

 

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium