Tych gadżetów nie może zabraknąć w Twoim domu!
Tych gadżetów nie może zabraknąć w Twoim domu!

W dzisiejszych czasach technologia staje się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia, a domowe urządzenia stają się coraz bardziej zaawansowane i funkcjonalne. Od inteligentnych odkurzaczy po systemy automatyzacji domowej, nowoczesne gadżety rewolucjonizują sposób, w jaki żyjemy i funkcjonujemy w przestrzeni domowej. W tym artykule przyjrzymy się niezastąpionym gadżetom, które nie tylko ułatwiają codzienne czynności, ale również podnoszą komfort i efektywność życia w domu.

Spis treści: 

1. Dzwonek bezprzewodowy wodoodporny

2. Baterie alkaliczne

3. Grzejnik elektryczny

4. Pistolet do udrażniania rur

 

 

 

1. Dzwonek bezprzewodowy wodoodporny

Nadajnik spełnia wymagania IP44, dzięki czemu może być wykorzystywany na zewnątrz w trudnych warunkach pogodowych.

Parametry techniczne:

 • Napięcie zasilania odbiornika - 230V AC
 • Pobór mocy 3W
 • Temperatura pracy odbiornika -10 do 40 C
 • Temperatura pracy nadajnika -40 do 60 C
 • Częstotliwość łączności 433 Mhz
 • Źródło zasilania nadajnika — bateria alkaliczna 12V23A
 • Stopień ochrony nadajnika IP44
 • Zasięg do 300 metrów (w ternie otwartym)
 • Liczba melodii 36
 • Regulacja głośności 25-85 db

 

 

2. Baterie alkaliczne

Seria TESLA SILVER + obejmuje baterie alkaliczne do urządzeń o długotrwałym dużym poborze energii elektrycznej. Jest to idealny wybór do zabawek elektronicznych. Seria ta charakteryzuje się długą żywotnością akumulatorów przy stałym obciążeniu. 

 Dane techniczne:

 • SYSTEM CHEMICZNY: Mangan alkaliczny
 • OKRES TRWAŁOŚCI: 10 lat
 • NAPIĘCIE NOMINALNE: 1,5V
 • WYMIARY NOMINALNE: 10,5 mm × 44,5 mm
 • TEMPERATURA PRZECHOWYWANIA: +10 ˚C do + 25 ˚C
 • WAGA NOMINALNA: 11,5 g

 

 

3. Grzejnik elektryczny

Grzejnik olejowy może stanowić doskonałe uzupełnienie lub alternatywę dla tradycyjnego ogrzewania. Pozwala dogrzać pomieszczenie, w którym brakuje kaloryferów lub są one niedostatecznie wydajne. Idealnie sprawdzi się do ogrzewania pomieszczeń w domach prywatnych i firmach. W chłodne dni można wykorzystać go do dogrzania altanki ogrodowej, czy też domku letniskowego na wsi.

Niezastąpiony będzie również podczas awarii systemu ogrzewania. Grzejnik napełniony jest olejem, który po podłączeniu do prądu i nagrzaniu potrafi ogrzać pomieszczenie do 20 metrów kwadratowych. Urządzenie zostało wyposażone w kółka ułatwiające wygodne jego przestawienie z miejsca na miejsce oraz uchwyt na kabel, który pozwala na estetyczne jego przechowywania, gdy grzejnik nie jest używany.

 

 

4. Pistolet do udrażniania rur

 Urządzenie do udrażniania rur jest przydatnym narzędziem do usuwania zatorów w kanalizacji wodno-ściekowej. Oto kilka jego kluczowych cech:

 1. Sprężone powietrze: Urządzenie działa na zasadzie sprężonego powietrza, co zapewnia mu dużą moc i zasięg penetracji. Dzięki temu może skutecznie usuwać zatory w rurach.

 2. Skuteczność bez środków chemicznych: Jednym z głównych atutów tego urządzenia jest fakt, że nie wymaga użycia żadnych środków chemicznych do usuwania zatorów. Dla wielu osób jest to korzystne z ekologicznego punktu widzenia oraz z punktu widzenia zdrowia, ponieważ nie są używane agresywne substancje chemiczne.

 3. Wysoka jakość wykonania: Wykonane z wysokiej jakości tworzywa, co oznacza, że urządzenie jest trwałe i odporność na uszkodzenia mechaniczne. To ważne, ponieważ narzędzie będzie poddawane dużej presji podczas udrażniania rur.

 4. Różne końcówki: W opakowaniu dostępne są końcówki o czterech różnych średnicach. To pozwala dostosować narzędzie do konkretnego typu zatoru i rozmiaru rury, co zwiększa jego wszechstronność.

Podsumowując, opisane urządzenie to skuteczne narzędzie do usuwania zatorów w rurach kanalizacyjnych, które działa na zasadzie sprężonego powietrza i nie wymaga użycia środków chemicznych. Jego wysoka jakość wykonania i różne dostępne końcówki czynią je praktycznym narzędziem dla osób dbających o swoją kanalizację.

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium