Wyposaż swoje biuro
Wyposaż swoje biuro

Praca zdalna spowodowała, że wiele obowiązków biurowych zmuszeni jesteśmy wykonywać w naszych czterech kątach. Znasz ten moment, kiedy na szybko potrzebowałeś spiąć dokumenty w jedną całość lub zapisać ważną informację na kartce, ale akurat zabrakło Ci jakiegoś konkretnego narzędzia do tego? Dlatego warto raz na jakiś czas uzupełnić zapas akcesoriów papierkowych, tak by takie sytuacje nie miały już miejsca. W dzisiejszym wpisie możesz przeczytać, w jakie produkty biurowe warto się zaopatrzyć.

Spis treści: 

1. Metalowy stojak na dokumenty w stylu LOFT

2. Dziurkacz

3. Długopis żelowy

4. Szpilki biurowe

5. Taśma dwustronna bezbarwna

 

1. Metalowy stojak na dokumenty w stylu LOFT

Metalowy stojak na dokumenty lub czasopisma, pozwoli zachować porządek w dokumentach. Odporny na uszkodzenia, o ponadczasowym wyglądzie posłuży długie lata. Idealny dla domu, biura i firmy. Cechuje go nowoczesny wygląd i metalowa konstrukcja. 

 

 

2. Dziurkacz metalowy

Dziurkacz metalowy Senso umożliwia jednorazowo dziurkowanie do 25 kartek. Za jego pomocą możemy wygodnie układać dokumenty w segregatorze. Dziurkacz Senso wykonany jest z metalu oraz wykończeniami z tworzywa sztucznego. Produkt posiada wskaźnik środka strony i ogranicznik formatu. Metalowy dziurkacz posiada możliwość usuwania konfetti bez zdejmowania całego spodu.

 

 

3. Długopis żelowy

Długopis żelowy płynnie przesuwa się po stronie, więc pisanie nim jest prawdziwą przyjemnością. Dzięki miękkiemu, gumowemu uchwytowi długopis jest wygodny w użytkowaniu i jeszcze bardziej komfortowy podczas pisania. Funkcjonalny uchwyt wepnie się w każdą kieszeń i notes, ułatwiając przenoszenie długopisu z miejsca  na miejsce.

 

 

4. Szpilki biurowe 

Szpilki biurowe wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzują się duża twardością i odpornością na uszkodzenia. Rozmiar zszywek jest uniwersalny. Szpilki posiadają metalowe główki. Jest to drobny, ale niezbędny przedmiot w naszym biurze, który pomaga nam w uporządkowaniu przestrzeni, czy archiwizowaniu dokumentów. Zapakowane są w wygodne pudełeczko umożliwiające przechowywanie ich oraz zabezpieczające przed przypadkowym ukłuciem.

 

 

5. Taśma dwustronna bezbarwna

Samoprzylepna dwustronna taśma posiada bardzo wysoką przyczepność. Jest to taśma typu błona nasączona po obu stronach klejem. Taśma doskonale sprawdzi się do mocowania artykułów gospodarstwa domowego oraz do elementów ozdobnych np. do montażu obrazów, ramek oraz dekoracji na ścianie. Dwustronna taśma klejąca utrzymuje przedmioty takie jak: półki, uchwyty oraz wieszaki. Zachowuje elastyczność zarówno przy niskich jak i wysokich temperaturach.

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium