Wyposażenie dla szpitali i gabinetów
Wyposażenie dla szpitali i gabinetów

Komponując asortyment naszego sklepu, zadbaliśmy o to, by znalazło się w nim także wyposażenie dla szpitali i gabinetów. W przypadku wyposażenia szpitalnego nasza oferta opiera się o doskonałe produkty i sprawdzone urządzenia. Zachęcamy do przeczytania najnowszego wpisu, w którym zdradzamy kilka produktów dostępnych w naszej ofercie. A to jeszcze nie koniec! 

Spis treści:

1. Automatyczny dozownik ochraniaczy na buty

2. Lampa bakteriobójcza UV

3. Rękawiczki nitrylowe

4. Wielofunkcyjna rękawica z diodami

 

 

 

1. Automatyczny dozownik ochraniaczy na buty

Automatyczny dozownik ochraniaczy pomoże w zachowaniu czystość na podłodze w miejscach, które tego wymagają np. w szpitalach, przedszkolach i innych. W higieniczny i bezpieczny sposób założysz obuwie ochronne. Wystarczy delikatnie włożyć stopę do dozownika i nacisnąć próg zwalniający. Dozownik automatycznie nałoży ochraniacz na obuwie.

 

 

2. Lampa bakteriobójcza UV

Lampa bakteriobójcza UV to urządzenie dla osób, które pragną zadbać o czystość i sterylność pomieszczenia, w którym przebywają. Lampa jest w stanie niszczyć wirusy, bakterię, pleśnie z powietrza oraz przedmiotów, zapachy, a także sterylizować cząsteczki pyłki oraz roztocza. Można ją stosować do dezynfekcji toalet, ubrań, telefonów, samochodów itp. Lampa do dezynfekcji znajdzie zastosowanie w szczególności w domach, laboratoriach, aptekach, gabinetach kosmetycznych, w gabinetach medycznych, w przychodniach, w przemyśle spożywczym, oraz farmaceutycznym.

 

 

3. Rękawiczki nitrylowe

Rękawiczki nitrylowe stanowią doskonałą barierę ochronną przed wszelkimi wirusami, drobnoustrojami oraz substancjami chemicznymi. Mogą być używane m.in. w: gabinetach kosmetycznych i SPA oraz do kontaktu z żywnością.

 

 

4. Wielofunkcyjna rękawica z diodami

Rękawica LED przeznaczona dla osób ceniących sobie komfort pracy. Rękawica jest elastyczna i antypoślizgowa. Dzięki niej możemy sobie samemu oświetlić miejsce, do którego kierujemy rękę. Idealna jest na nocne połowy ryb, podczas biwakowania, pracy w garażu, piwnicy, w warsztacie, pływania łódką, jazdy na rowerze itp. Latarka wyposażona jest w dwie diody LED — jedna na palcu wskazującym druga na kciuku.

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium